Image1\
 

    18 lutego 2020 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wąbrzeźnie odbyło się spotkanie kadry komendy wraz z zaproszonymi gośćmi, podsumowujące działalność krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego na terenie powiatu wąbrzeskiego za ubiegły rok. Spotkanie było także okazją do zapoznania się z danymi statystycznymi dotyczącymi całego województwa kujawsko-pomorskiego, które przedstawił Zastępca Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego st. bryg. Sławomir Herbowski.

II etapem spotkania było przekazanie nowego sprzętu ratowniczego wraz z samochodem rozpoznawczo-ratowniczym marki Ford Ranger dla Komendy Powiatowej PSP w Wąbrzeźnie oraz Nissana Pickup, który służył dotychczas strażakom z PSP dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Książkach. Zarówno Komendant Powiatowy st.bryg. Janusz Woźniak jak i Zastępca Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego st. bryg. Sławomir Herbowski podziękowali wszystkim zebranym za współpracę, wsparcie i działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej.

 
 
 
 
 

Copyright © 2011 - Joomla Templates modified by Gorczynski Design All Rights Reserved

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli wyrażasz na to zgodę kliknij OK.

EU Cookie Directive Module Information