Image1\
 

    W środę 15 stycznia 2020 roku w siedzibie tutejszej Komendy odbyła się uroczysta zbiórka związana ze zdaniem i przyjęciem obowiązków służbowych Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wąbrzeźnie.

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia meldunku Zastępcy Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego st. bryg. Sławomirowi Herbowskiemu. W dalszej części po przywitaniu przybyłych gości odbyło się zdanie obowiązków służbowych przez bryg. Andrzeja Kujaczyńskiego st.bryg. Januszowi Woźniakowi – Komendantowi Powiatowemu i objęcie obowiązków Dowódcy JRG przez mł.bryg. Piotra Rogowskiego.

Zarówno Komendant Powiatowy jak i zaproszeni goście złożyli podziękowania dotychczasowemu Dowódcy za wieloletnią współpracę, który z dniem 14 stycznia przeszedł na zaopatrzenie emerytalne po 32 latach służby.

Bryg. Andrzejowi Kujaczyńskiemu dziękujemy za wspólne lata służby i życzymy realizacji marzeń, zaś mł.bryg. Piotrowi Rogowskiemu wzorowej realizacji powierzonych zadań służbowych.

 
 
 
 
 

Copyright © 2011 - Joomla Templates modified by Gorczynski Design All Rights Reserved

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli wyrażasz na to zgodę kliknij OK.

EU Cookie Directive Module Information