Image1\
 

     Tetris Challenge jest bardzo popularny w wielu krajach. Wyzwanie trafiło też do Polski – także – do naszego regionu. Na czym polega wyzwanie Tetris Challenge? Zadaniem uczestników Tetris Challenge jest wykonanie zdjęcia z lotu ptaka poukładanego sprzętu znajdującego się na wyposażeniu samochodu pożarniczego. Strażacy rozkładają zawartość auta w staranny sposób przypominający znany wszystkim Tetris. W sieci znaleźć można coraz więcej zdjęć z tego wyzwania. Zdjęcia są imponujące, obrazują wielość i różnorodność sprzętu stanowiącego wyposażenie danego pojazdu specjalnego.

Dla osób niezwiązanych na co dzień z pożarnictwem jest to szansa na zapoznanie się z zawartością strażackich samochodów. Cały ten sprzęt musi być rozmieszczony ergonomicznie i przymocowany w odpowiednio przygotowanych skrytkach lub na dachu zabudowy pożarniczej. A strażacy muszą umieć szybko znaleźć sprzęt, wiedzieć w jakich sytuacjach go zastosować oraz jak go obsłużyć.

Natomiast dla strażaków jest to okazja do pochwalenia się tym co skrywają w wozie oraz zobaczenia co mają w swojej jednostce koledzy po fachu.

Nowy trend dotarł także do Wąbrzeźna. Ochotnicy wykonali zdjęcie, które można zobaczyć poniżej.

Na pewno oprócz swojego wozu mogą pochwalić się także kreatywnością! Strażacy z Wąbrzeźna wspominają,  iż świetna zabawa to nie jedyne plusy; mieli również okazję do przeglądu oraz konserwacji sprzętu.

Ochotnicy z Wąbrzeźna zachęcają kolegów z innych jednostek OSP całego powiatu do wzięcia udziału w zabawie.

 
 
 
 
 

Copyright © 2011 - Joomla Templates modified by Gorczynski Design All Rights Reserved

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli wyrażasz na to zgodę kliknij OK.

EU Cookie Directive Module Information